Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Zapraszamy do wypełnienia formularza, dzięki któremu dasz nam znać, że interesują Cię zajęcia komputerowe dla dzieci w Tarnowie. Pamiętaj, aby prawidłowo wybrać odpowiednią miejscowość, a także grupę wiekową, w jakiej miałyby być prowadzone warsztaty programowania dla dziecka. Jeżeli jest taka możliwość, wybierz także odpowiedni poziom zaawansowania.

Jeżeli chcesz, aby więcej niż jedno Twoje dziecko uczestniczyło w zajęciach, koniecznie zarezerwuj dodatkowe miejsce.

Co dalej?


Po otrzymaniu od Ciebie informacji w formie przesłanego formularza postaramy jak najszybciej skontaktować się z Tobą pod numer telefonu w nim podany. W czasie rozmowy odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie do tego, jak wyglądają i co dają warsztaty programowania dla dzieci i zaprosimy na spotkanie organizacyjne w odbywające się w najbliższym terminie. Podczas spotkania będziesz miał możliwość podpisania z nami umowy.