Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr 20/21 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Pasja, dzięki której kochamy to, co robimy, jesteśmy otwarci na nową wiedzę i chcemy przekazywać ją innym. Dzięki pasji kurs programowania dla dzieci w Tarnowie jest czymś więcej niż po prostu zajęciami dodatkowymi. Jest wielką przygodą, gdzie z radością przekazujemy najmłodszym nasze umiejętności i doświadczenie. Zespół pasjonatów to jedyna możliwość, aby uczyć tego, co naprawdę jest istotne. Dlatego kurs programowania dla dzieci to wykładowcy, dla których programowanie ma znaczenie.

O nas

Technologie przyszłości


Programowanie dla dzieci to przygotowanie do tego, aby oswajały się z obecnymi, jak i przyszłymi technologiami. Na rynku brakuje i według prognoz brakować będzie specjalistów, którzy będą w stanie tworzyć nowe cyfrowe możliwości. Warsztaty programowania dla dzieci w to pierwszy krok ku temu, aby najmłodsi mieli szansę w przyszłym, dorosłym życiu spełniać się zawodowo, przy okazji robiąc to, co naprawdę lubią. Dzięki naszym słuchaczom, technologie przyszłości to fakt, a nie tylko plany.

Nasz cel


Chcemy, aby programowanie docierało do coraz większych grup odbiorców, jednocześnie mając misję przekazania, że kodowanie już niedługo stanie się być może nawet i elementarną umiejętnością. Nauka programowania dla dzieci w naszej akademii nie tylko przekazuje wiedzę, ale i wykształca świadomość tego, że programowanie to przyszłość zawodowa także w wielu innych branżach. Ponadto jest to świetne zajęcie, wspomagające ogólny rozwój, umiejętności rozwiązywania problemów oraz jasnego wyrażania opinii i swoich potrzeb.

Dlaczego my?


Jesteśmy szkołą programowania z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci i młodzieży. Gwarantujemy certyfikat ukończenia kursów zaświadczający uczestnictwo i zdobyte umiejętności. Poza tym nasze warsztaty programowania dla dzieci to wyspecjalizowana kadra wykładowców, na co dzień mająca styczność z faktycznym kodowaniem. Znają oni trendy, wiedzą co może przynieść przyszłość, a także co powoli staje się częścią przeszłości. Tylko taka kadra prowadząca kurs programowania dla młodzieży i maluchów jest w stanie kompleksowo przekazać wiedzę.