Trwają zapisy na warsztaty programowania - październik 2019 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Nasze sale, w których odbywają się zajęcia, są wyposażone w odpowiedni sprzęt. Jeżeli jednak chcesz używać własnego sprzętu, nie jest to problemem.

W naszej szkole wiemy, że nie każde dziecko zna język angielski, a jednocześnie, że jest on potrzebny do nauki języków kodowania. Dlatego nauka programowania dla dzieci w Tarnowie to także poznawanie angielskiego słownictwa i zwrotów.

Programowanie dla dzieci, w którego trakcie nauczą się one tworzenia gier to przednia zabawa i satysfakcja. Jednak uczymy go nie tylko dlatego. Programowanie gier to też jedna z najbardziej w tej chwili opłacalnych umiejętności w pracy programisty.

W zależności od grupy wiekowej nauka programowania dla dzieci i młodzieży odbywa się w grupach liczących od 5 do 12 osób. W ten sposób mogą one liczyć na indywidualne podejście, jak i opanowanie umiejętności pracy w zespole.

Stawiamy na system semestralny, gdzie zajęcia komputerowe dla dzieci są idealnymi zajęciami pozalekcyjnymi.

Jeżeli nie uda Ci się zdążyć z zapisami, jeszcze nic straconego. Nie musisz czekać na kolejny nabór, możliwe, że będziemy w stanie pomóc Twojemu dziecku z nadrobieniem zaległości i dołączeniem do reszty grupy.